Політика доставки

Доставка безкоштовна для всіх замовлень.

Примірка туфель за вашою адресою у будь-якому місті України безкоштовно та без передоплати. Ми доставляємо кур’єром або Новою Поштою для примірки туфель в Україні.

SITELLE відправляє замовлення до Австрії, Бельгії, Болгарії, Хорватії, Кіпру, Чехії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Греції, Угорщини, Ірландії, Італії, Латвії, Литви, Люксембургу, Мальти, Нідерландів, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Словенії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, України, Великобританії та США.

Ми готуємо товар до відправлення протягом 1-2 робочих днів. Ми відправляємо замовлення з нашого складу в Києві в Україні.

Доставка замовлень в Україні займає 1-2 робочих дні. Ми використовуємо поштові послуги компанії Нова Пошта для доставки в Україні.

Доставка міжнародних замовлень займає 5-7 робочих днів. Ми використовуємо міжнародні поштові послуги для відправки замовлення за межі України. Терміни міжнародної доставки можуть залежати від процесу митного оформлення у вашій країні. З вас може стягуватися ввізне мито, якщо таке є, при доставці з України до вашої країни митницею у вашій країні. Такі митні витрати, якщо такі є, поверненню не підлягають.

Усі поставки повністю покриваються страховкою на випадок втрати і пошкодження.