Політика повернення та відшкодування

 

14 днів для повернення:

Ми хочемо зробити вашу покупку на цьому сайті комфортною. Ми будемо раді прийняти товар у його первісному стані, якщо ви забажаєте повернути покупку з будь-якої причини протягом 14 днів з дня доставки вашого замовлення на вашу адресу або на відділення Нової Пошти. Товар повинен бути в оригінальному стані, невикористаний, непоношений, немитий та немодифікований, з усіма етикетками, мітками та аксесуарами, а також в оригінальній упаковці для оформлення повернення та отримання грошових коштів. Будь ласка, приміряйте взуття на килимовій поверхні, щоб залишити його у первісному стані.

 

Повернення в Україні:

Ви можете відправити товар назад на наш склад в Києві в Україні. Для всіх замовлень в Україні, будь ласка, використовуйте поштові послуги компанії Нова Пошта, щоб відправити  повернення безкоштовно – послуга Повернення за рахунок отримувача. Повертаючи товар, будь ласка, використовуйте додаткову упаковку компанії Нова Пошта для зберігання первісного стану оригінальної упаковки.

 

Міжнародні повернення:

Будь ласка, зверніть увагу, що для всіх міжнародних замовлень за межами України ми стягуємо плату 20 Євро при поверненні грошових коштів за товар. Для міжнародних замовлень повернення можливе на склад у США або Італії. Будь ласка, напишіть нам на електронну адресу contact@sitelle.ua, щоб отримати поштову адресу для повернення.

 

Повернення грошових коштів:

Ми здійснимо повернення грошових коштів протягом 5 робочих днів з дня отримання товару на нашу адресу за умови відповідності товару умовам повернення. Будь ласка, зверніть увагу, що для всіх міжнародних замовлень за межами України ми стягуємо плату 20 Євро при поверненні грошових коштів за товар. Будь ласка, зверніть увагу, що ми не відшкодовуємо вартість доставки, митні збори або податки, які були застосовані до вашої покупки або поверненню, якщо такі мали місце.