Our identity is freedom 💙💛
Італійська преміальна якість — фото 1

ми любимо

Елегантні туфлі яскравих кольорів

Італійська преміальна якість — фото 2

ми виробляємо в Італії

Виробництво в Італії. Першокласні майстри. Ручна робота. Якість класу люкс

Італійська преміальна якість — фото 3

ми створюємо дизайн

Дизайн туфель для насолоди модним образом, щоб надихати оточуючих

Італійська преміальна якість — фото 4

ми дбаємо про якість

Італійська натуральна шкіра високої якості: зовні, всередині та підошва. Зручна повномірна колодка

Італійська преміальна якість — фото 5

Слава Україні

Our identity is freedom 💙💛

Про бренд SITELLE

ДНК БРЕНДУ

Бренд SITELLE – це відображення пристрасті жінки до краси та яскравих кольорів.  SITELLE прославляє їх різноманітність та відкритість до життя.  Жінка, яка асоціюється з брендом, каже ТАК своїм мріям, любові, яскравості та красі світу.  Це частина ДНК бренду SITELLE, в якому поєднані слова з трьох мов: ‘Si’ (так) італійською, ‘Tell’ (говорити) англійською та ‘Elle’ (вона) французькою.

ЖІНКИ, ЯКІ НАДИХАЮТЬ

Туфлі SITELLE носять жінки в Україні та за кордоном. Це жінки, які досягли успіху в реалізації своїх мрій. Це жінки, які надихають нас на подальший розвиток. Серед них Вікторія Тігіпко, Олена Волошина, Ліка Співаковська, Владислава Магалецька, Надія Казначеєва, Юлія Сандлер та багато інших.

ВИРОБНИЦТВО В ІТАЛІЇ

Преміальна якість туфель SITELLE і сумлінна діяльність компанії є частиною філософії бренду.  Для створення і виробництва взуття, SITELLE співпрацює з першокласними майстрами в Італії, де вручну виготовлені всі туфлі.  Це сімейні фабрики, які виготовляють взуття з 1958 року кілька поколінь поспіль традиційним шляхом з особливою увагою до деталей і любов’ю до моди та якості класу люкс.

Туфлі SITELLE виробляються з матеріалів високої якості. Зовні та всередині всі туфлі виготовлені із натуральної шкіри або замші італійського виробництва. Підошва туфель лодочок та босоніжок виготовлена з натуральної шкіри.

Для комфорту ніг була створена повномірна колодка спеціально для бренду SITELLE на фабриці в Італії, де виробляються колодки для кращих світових брендів.

ДЕ КУПИТИ та ПРИМІРИТИ

Туфлі SITELLE можна купити на цьому сайті, попередньо замовивши примірку при необхідності. Ми безкоштовно доставляємо кур’єром до 8 пар або Новою Поштою до 3 пар туфель на примірку без передоплати. Ми приймаємо оплату в будь-якій зручній для вас формі. Доставка завжди безкоштовна. Ми приймаємо повернення протягом 14 днів.

Туфлі SITELLE можна також придбати у наших партнерів: на сайті intertop.ua компанії INTERTOP (online exclusive).

ЗАСНОВНИЦЯ БРЕНДУ

Засновниця бренду, Катерина Журавська, створила назву бренду, коли вона подорожувала по Італії, надихаючись сонцем, морем та Італійською dolce vita.  Журавська заснувала SITELLE, завершивши 14-тирічну кар’єру в інвестиційному фонді в Україні.  Вона вирішила сказати ТАК своїй мрії та інвестувала в свою власну ідею, базуючись на бізнес досвіді та пристрасті до яскравих кольорів і краси, щоб робити жінок більш щасливими і втілювати іхні мрії в життя.  Журавська надихається людьми, природою і музикою, створюючи колекції SITELLE.

МЕДІА ПРО SITELLE

Інтерв’ю з засновницею бренду SITELLE, Катериною Журавською, в MC Today: https://mc.today/svoj-biznes-posle-naemnoj-raboty-kak-eks-investdirektor-horizon-capital-nachala-shit-tufli/

Цінності Sitelle

Цінності SITELLE

  • Our identity is freedom 💙💛
  • Ми відкриті вам
  • Ми поважаємо світ
  • Ми створюємо щастя
Засновниця Катерина Журавська
Засновниця Катерина Журавська
Нова колекція

Нова колекція

Туфлі ЛодочкиТуфлі Лодочки
Туфлі Лодочки
БосоніжкиБосоніжки
Босоніжки
КедиКеди
Кеди