SHOES. MADE IN ITALY
Італійська преміальна якість — фото 1

ми любимо

Елегантні туфлі яскравих кольорів

Італійська преміальна якість — фото 2

ми виробляємо в Італії

Виробництво в Італії. Першокласні майстри. Ручна робота. Якість класу люкс

Італійська преміальна якість — фото 3

ми створюємо дизайн

Дизайн туфель для насолоди модним образом, щоб надихати оточуючих

Італійська преміальна якість — фото 4

ми дбаємо про якість

Італійська натуральна шкіра високої якості: зовні, всередині та підошва. Зручна повномірна колодка

Італійська преміальна якість — фото 5

ми створюємо щастя

Яскраві кольори туфель для гарного настрою та натхнення

Про бренд SITELLE

ДНК БРЕНДУ

Бренд SITELLE – це відображення пристрасті жінки до краси та яскравих кольорів.  SITELLE прославляє їх різноманітність та відкритість до життя.  Жінка, яка асоціюється з брендом, каже ТАК своїм мріям, любові, яскравості та красі світу.  Це частина ДНК бренду SITELLE, в якому поєднані слова з трьох мов: ‘Si’ (так) італійською, ‘Tell’ (говорити) англійською та ‘Elle’ (вона) французькою.

ЖІНКИ, ЯКІ НАДИХАЮТЬ

Туфлі SITELLE носять жінки в Україні та за кордоном. Це жінки, які досягли успіху в реалізації своїх мрій. Це жінки, які надихають нас на подальший розвиток. Серед них Вікторія Тігіпко, Олена Волошина, Ліка Співаковська, Владислава Магалецька, Надія Казначеєва, Юлія Сандлер та багато інших.

ВИРОБНИЦТВО В ІТАЛІЇ

Преміальна якість туфель SITELLE і сумлінна діяльність компанії є частиною філософії бренду.  Для створення і виробництва взуття, SITELLE співпрацює з першокласними майстрами в Італії, де вручну виготовлені всі туфлі.  Це сімейні фабрики, які виготовляють взуття з 1958 року кілька поколінь поспіль традиційним шляхом з особливою увагою до деталей і любов’ю до моди та якості класу люкс.

Туфлі SITELLE виробляються з матеріалів високої якості. Зовні та всередині всі туфлі виготовлені із натуральної шкіри або замші італійського виробництва. Підошва туфель лодочок та босоніжок виготовлена з натуральної шкіри.

Для комфорту ніг була створена повномірна колодка спеціально для бренду SITELLE на фабриці в Італії, де виробляються колодки для кращих світових брендів.

ДЕ КУПИТИ та ПРИМІРИТИ

Туфлі SITELLE можна купити на цьому сайті, попередньо замовивши примірку при необхідності. Ми безкоштовно доставляємо кур’єром до 8 пар або Новою Поштою до 3 пар туфель на примірку без передоплати. Ми приймаємо оплату в будь-якій зручній для вас формі. Доставка завжди безкоштовна. Ми приймаємо повернення протягом 14 днів без питань.

Туфлі SITELLE можна також придбати у наших партнерів: на сайті intertop.ua компанії INTERTOP (online exclusive) та в магазині ділового одягу Katerina Timаkina Business Wear for Women. Адреси партнерів вказані в закладці Магазини.

ЗАСНОВНИЦЯ БРЕНДУ

Засновниця бренду, Катерина Журавська, створила назву бренду, коли вона подорожувала по Італії, надихаючись сонцем, морем та Італійською dolce vita.  Журавська заснувала SITELLE, завершивши 14-тирічну кар’єру в інвестиційному фонді в Україні.  Вона вирішила сказати ТАК своїй мрії та інвестувала в свою власну ідею, базуючись на бізнес досвіді та пристрасті до яскравих кольорів і краси, щоб робити жінок більш щасливими і втілювати іхні мрії в життя.  Журавська надихається людьми, природою і музикою, створюючи колекції SITELLE.

МЕДІА ПРО SITELLE

Інтерв’ю з засновницею бренду SITELLE, Катериною Журавською, в MC Today: https://mc.today/svoj-biznes-posle-naemnoj-raboty-kak-eks-investdirektor-horizon-capital-nachala-shit-tufli/

Цінності Sitelle

Цінності SITELLE

  • Ми створюємо щастя
  • Ми відкриті вам
  • Ми поважаємо світ
Засновниця Катерина Журавська
Засновниця Катерина Журавська
Нова колекція

Нова колекція

ЛодочкиЛодочки
Лодочки
БосоніжкиБосоніжки
Босоніжки
КедиКеди
Кеди