our identity is freedom 💙💛
Італійська преміальна якість — фото 1

Наша ідентичність – це свобода

Жінка SITELLE каже 'ТАК' своїй ідентичності та своїм мріям, натхненна свободою

Італійська преміальна якість — фото 2

ми створюємо дизайн в Україні

SITELLE - це український бренд. Дизайн туфель, що надихає оточуючих, створюється в Україні з 2019 року

Італійська преміальна якість — фото 3

ми виробляємо в Італії

Виробництво в Італії на фабриках, що виготовляють взуття з 1958 року. Туфлі виготовлені вручну першокласними майстрами за нашими дизайнами

Італійська преміальна якість — фото 4

ми дбаємо про якість

Туфлі виготовлені в Італії зі 100% натуральної шкіри високої якості італійського походження: зовні, всередині та підошва

Італійська преміальна якість — фото 5

ми дбаємо про комфорт

Ми створили повномірну колодку, що відповідає українській розмірній сітці, для комфорту та можливості носити туфлі щодня

Італійська преміальна якість — фото 6

ДНК бренду у назві

SITELLE поєднує слова з трьох мов: ‘Si’ (так) італійською, ‘Tell’ (говорити) англійською та ‘Elle’ (вона) французькою. Жінка SITELLE каже 'ТАК' своїй ідентичності та своїм мріям, натхненна свободою

Італійська преміальна якість — фото 7

де купити та примірити

Туфлі SITELLE можна придбати на цьому сайті. Доставка Новою Поштою безкоштовна. Примірка без передоплати. Будь-яка форма оплати без комісій.

Про бренд SITELLE

ДНК БРЕНДУ

SITELLE – це український бренд, що був народжений в Україні у 2019 році. Наразі ми продовжуємо нашу діяльність в Києві з вірою у перемогу України. Наша ідентичність – це свобода 💙💛.

Засновниця бренду, Катерина Журавська, створює дизайн туфель, надихаючись жінками, які кажуть ‘ТАК’ своїй ідентичності та своїм мріям, окриленні свободою. Це ДНК бренду відображається у назві SITELLE, що поєднує слова з трьох мов: ‘Si’ (так) італійською, ‘Tell’ (говорити) англійською та ‘Elle’ (вона) французькою.

ВИРОБНИЦТВО В ІТАЛІЇ

Преміальна якість туфель SITELLE і сумлінна діяльність компанії є частиною філософії бренду. Для створення і виробництва взуття, SITELLE співпрацює з першокласними майстрами в Італії, де вручну виготовлені всі туфлі. Це сімейні фабрики, які виготовляють взуття з 1958 року кілька поколінь поспіль традиційним шляхом з особливою увагою до деталей і любов’ю до моди та якості класу люкс.

Туфлі SITELLE виробляються з матеріалів високої якості. Зовні та всередині всі туфлі виготовлені із натуральної шкіри або замші італійського виробництва. Підошва туфель та босоніжок виготовлена з натуральної шкіри.

Для комфорту ніг була створена повномірна колодка спеціально для бренду SITELLE на фабриці в Італії, де виробляються колодки для кращих світових брендів.

ДЕ КУПИТИ та ПРИМІРИТИ

Туфлі SITELLE можна купити на цьому сайті, замовивши примірку за потреби. Доставка в Україні безкоштовна. Ми доставляємо Новою Поштою. Перед оплатою можливо примірити взуття та купити його або відмовитися. Повернення посилки безкоштовне. Ми приймаємо оплату у будь-якій зручній формі: банківською карткою на сайті або у відділенні Нової Пошти. Будь-яка форма оплати без комісій. Ми приймаємо повернення протягом 14 днів.

Цінності Sitelle

Цінності SITELLE

  • Наша ідентичність – це свобода 💙💛
  • Ми відкриті вам
  • Ми поважаємо світ
  • Ми створюємо щастя
Засновниця Катерина Журавська
Засновниця Катерина Журавська
Наша ідентичність – це свобода

Наша ідентичність – це свобода

Наша ідентичність – це свобода

Дизайн – Україна. Виготовлені в Італії
ТуфліТуфлі
Туфлі
БосоніжкиБосоніжки
Босоніжки
КедиКеди
Кеди